Відкатні ворота Львів - купити, ціна Гаражні ворота львів - купити, ціна секційні ворота Львів - купити, ціна Двері на Городоцькій 235 м. Львів

Двері на Городоцькій 235 м. Львів

 

 Торгово-виробнича компанія «Фабрика вікон та дверей» зі складу пропонує міжкімнатні двері різних конструкцій від провідних зарубіжних і українських виробників. Крім того, компанія має в своєму розпорядженні власну виробничу базу і має можливість виготовляти міжкімнатні двері за індивідуальними замовленнями клієнтів. Маючи нестандартні дверні прорізи, арки, складні двері, під які не підходять вироби звичайних розмірів, клієнт може звернутися в компанію «Фабрика вікон та дверей». Тут професійні фахівці виготовлять двері під будь-які дверні прорізи з урахуванням побажань замовника.

  Асортимент компанії включає вироби виробництва ТМ Lvivski, ТМ Новий Стиль, ТМ Гранд, ТМ Ваш Стиль, ТМ Woodtechnik  та багато інших. У каталозі представлені тільки кращі моделі, виконані з високоякісних, екологічно чистих матеріалів. На двері встановлюється імпортна фурнітура, що відрізняється надійністю і різноманітністю дизайну. Кожне виробниче об'єднання, що є постачальником компанії «Фабрика вікон та дверей», максимальну увагу приділяє якості своєї продукції, завдяки чому клієнтам пропонуються вироби з максимально високими експлуатаційними та декоративними характеристиками.

  В каталог компанії «Фабрика вікон та дверей» включені вироби різних дизайнерських напрямків: класика, модерн, хай-тек і ін. Можна знайти моделі, виконані і в строгому, класичному стилі, і в оригінальному, сучасному, з геометричною чіткістю ліній декору і з плавними, м'якими вигинами, прикрашені скляними вставками і цілком покриті шпоном. Представлені міжкімнатні двері різних кольорів і відтінків. Широка колірна гамма дозволяє підібрати вироби, що гармонійно поєднуються з будь-обстановкою. Кожен покупець зможе вибрати міжкімнатні двері, ідеально підходять під інтер'єр його будинку або квартири.

  Всі двері відрізняються високою якістю виконання, незалежно від того, в якій категорії (еліт, ВІП, економ, стандарт) вони представлені. Протягом всього періоду експлуатації виробу не втрачають ні естетичних, ні функціональних властивостей.

  Крім величезного асортименту міжкімнатних дверей компанія «Фабрика вікон та дверей» пропонує ряд додаткових послуг: виїзд на місце установки, виконання замірів кожного дверного отвору, доставка готового виробу, якісна установка дверей, виконувана кваліфікованими і досвідченими фахівцями.

міжкімнатні двері Львів