Відкатні ворота Львів - купити, ціна Гаражні ворота львів - купити, ціна секційні ворота Львів - купити, ціна Вибір дверей для дитячої кімнати

Вибір дверей для дитячої кімнати

Вибір дверей для дитячої кімнати


  Дитяча кімната - це світ, наповнений казкою, як в книгах про Вінні Пуха - іграшкі Крістофера Робіна. Тому і двері в дитячу повинна відповідати казковості світу дитини і формувати естетику його світогляду. Без дверей неможлива повнота затишку і атмосфера фантастичного світу дитинства.

  Від вибору міжкімнатних дверей, як і будь-яких елементів інтер'єру дитячої, залежать безпека дитини та її здоров'я. Тому, підбираючи двері, в першу чергу ставиться акцент на екологічність матеріалів і їх конструктивні особливості.
Так, матеріали повинні бути натуральними, оптимальний вибір - дерево, а конструкції не повинні бути з гострими кутами або потенційно небезпечними обрамленнями. Фарба на дверях не повинна складатися з токсичних речовин. Наш магазин має великий асортимент дверей з екологічно чистих матеріалів.

  Також слід уникнути вибору дверей з порогом так, як діти поводяться завжди дуже енергійно і можуть зачепитися і впасти. Для того, щоб забезпечити свіже повітря в кімнаті, необхідно залишити 3-4 см зазору від підлоги для хорошої циркуляції повітряних мас. Від стікол краще відмовитися. Правда є і, так звані, «безпечні» скла.

  Якщо дуже хочеться все ж зробити кімнату казковою, стилістиці оформлення належить виділити особливу увагу. Колірна гамма підбирається під переваги самої дитини або відповідно його характеру і вдачі, щоб забезпечити йому максимальний комфорт. Щоб дитині було цікавіше, а також з метою підвищення безпеки та економії простору, можна вибрати розсувні двері. Вона запобіжить можливість удару дитини під час входу в кімнату. Її недоліком є ​​складність щільного закривання і шум при закритті, що може розбудити дитину або налякати.

  Двері можуть бути розмальована героями улюблених мультфільмів та казок, а також іншими візерунками, - як доповнення до квітів шпалер і самому інтер'єру кімнати. Колір дверей повинен бути м'яким, щоб не порушував ще слабо сформовану психіку дитини і не провокував її гноблення. Двері потрібно вибрати і такі, які легко буде мити після маленького художника і легко підтримувати їх чистоту.


Важливо звертати увагу і на фурнітуру до дверей, щоб дитині було зручно відкривати і закривати двері, а також - на її міцність і естетику. Враховувати треба і висоту положення ручки, що б малюк міг завжди дотягнутися до неї, а головне - краще вибрати двері з прихованими петлями, що допоможе зробити для дуже допитливих потрапляння пальців в дверні зазори неможливим.

Також варто відзначити і варіант дверей з магнітними замками. Вони малошумні і убезпечать малюка від випадкового закривання себе в кімнаті.

Звукоізоляція також важлива для спокою дитини і його здорового сну. Малюк буде обмежений від раптових і різких шумів, випадково що виникли в будинку або на вулиці. Тому слід вибирати міжкімнатні двері з невеликою кількістю скляних вставок.

І головне: при покупці дверей в дитячу слід звернути увагу на наявність сертифікатів, що підтверджують їх якість, так як дорогі двері можуть виявитися майстерною підробкою, якщо не перевірити їх відповідності документам.

міжкімнатні двері Львів