Відкатні ворота Львів - купити, ціна Гаражні ворота львів - купити, ціна секційні ворота Львів - купити, ціна Як вибрати дешеві і якісні двері?

Як вибрати дешеві і якісні двері?

Як вибрати дешеві і якісні двері?


В останні кілька років з'явилися нові матеріали і технології виробництва міжкімнатних дверей, які дозволяють створити дешевий і в той же час якісний продукт. Справа в тому, що натуральний масив дерева коштує дорого, а потреба в природній красі буде завжди. У такому випадку вибір падає на сучасні недорогі міжкімнатні двері, як же зробити правильний вибір?


На ринку запропоновані кілька видів міжкімнатних дверей: шпоновані, ламіновані і двері з масиву.

  Шпоновані двері виготовляються з масиву сосни і покриваються тонким шаром шпону інший (більш дорогий) деревини. Такий хід дозволяє знизити вартість міжкімнатних дверей, але зберегти якість. Єдиним недоліком таких дверей є їх чутливість до вологи, в разі прямого постійного контакту. Однак не існує чітких протипоказань по установці шпонованих дверей в санвузлах. При виборі будь-міжкімнатних дверей, виготовленої зі шпону необхідно звернути увагу на лакове покриття. Воно несе захисну функцію в процесі експлуатації.

  При виборі будь-міжкімнатних дверей потрібно звернути увагу на наступні деталі. Якщо є покриття з лаку рівномірний, яке викликає сумніву, або ж воно зроблено за допомогою неякісних матеріалів, то існує ймовірність пошкодження поверхні в подальшому. Важливо не пропустити якість і екологічність лаку, яким покрита поверхня. Дверне полотно в будь-якому випадку повинно бути рівним, гладким і теплим. Також при виборі дверей важливо не випустити з виду чистоту поверхні. Тобто полотно повинно бути натурального відтінку без слідів фарбування, іншими словами повинна бути видна структура дерева.

  Багато виробників, таким чином, приховують погана якість дошки або шпону. Якісні міжкімнатні двері можуть мати вставки зі скла. У цьому випадку потрібно звернути увагу на якість кріплення. Скло повинно бути щільно зафіксовано і не повинно деренчати при відкриванні-закриванні двері.

  Якщо полотно має прикраса у вигляді рамок, багетів або будь-яких інших декоративних деталей, то слід звертати увагу на якість обробки стиків. Вони повинні бути без зазорів, щільно прилягати одне до одного. При виборі дешевої і якісної двері необхідно не упустити з виду відстань по діагоналі від одного кута до іншого. Вони повинні бути однаковими, а при наявності різниці, то не більше 1 міліметра. Тобто полотно двері - рівний прямокутник. Якщо уважно придивлятися до цих та інших деталей, то вибрати якісну і дешеву міжкімнатні двері посильне завдання для кожного.

міжкімнатні двері Львів